رزرو جا قبل از تکمیل ظرفیت

بلیط سمینار استانبول

تعداد شرکت کنندگان:
شناسه محصول: 1

نمونه ای از نقطه نظرات شرکت کنندگان در سمینارهای گذشته مجموعه

مخاطبین سمینار

وکلا، تاجران، پزشکان، صنعتگران، انبوه سازان، دندانپزشکان، خرده فروشان، توزیع کنندگان، صاحبان بیزنس ها، فعالان صنعت ساختمان و سرمایه دارانی که علاقه مند هستند با کسب اطلاعات موثق و دقیق از معتبرترین مراجعی که در کشورهای مختلف جهان خود مستقیماً فعالیت دارند نسبت به گرفتن مهم ترین تصمیم های زندگی خود مشتمل بر تصمیمات مختلف مهاجرتی، تجارتی و بیزنسی اقدام نمایند.

مباحث سمینار

در طی دو روز سمینار اطلاعات موثقی در خصوص مباحث مختلف مهاجرتی، تجاری و بیزنسی در خصوص کشورهای آمریکا، کانادا، کشورهای اروپایی، حوزه کارائیب و جنوب آمریکا ارائه می گردد. شرکت کنندگان فرصت خواهند داشت که کلیه سوالات خود را در خصوص موارد مختلف از متخصصین طرح نمایند.

سرفصل مباحثی که در دو روز سمینار طرح خواهند گردید به شرح زیر می باشند:

روز اول: موضوع: مهاجرت

آشنایی کامل با برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری کشورهای:

 • ترکیه
 • اروپا (مالتا، پرتغال، انگلستان، اتریش، آلمان، اسپانیا)
 • کانادا
 • کارائیبین و پاناما
 • آمریکا

روز دوم: موضوع: تجارت و سرمایه گذاری

 • تحریمات اقتصادی بر علیه ایران و قوانین OFAC
 • سرمایه گذاری در فرنچایزها
 • توسعه بیزنس های رستوران به سرتاسر جهان با مدل فرنچایز
 • سرمایه گذاری در املاک در آمریکا، کانادا، اروپا و ترکیه
 • سرمایه گذاری در بیت کوین و بازار بورس

از جمله موضوعاتی که در سمینار به آنها اشاره خواهد شد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • انتخاب کشوری مناسب برای نقل مکان به طور کامل
 • انتخاب پایگاهی دیگر برای داشتن خانه دوم در صورت نیاز
 • بهترین پاسپورت ها برای حل مشکل دریافت ویزا در کشورهای مختلف
 • بهترین کشورها با امکان ایجاد پایگاه برای توسعه بیزنس و حل مسائل انتقال پول
 • بهترین استراتژی سرمایه گذاری در املاک در کشورهای مختلف جهان
 • آشنایی با فرنچایزها و چگونگی بهره گیری از آنها در سرمایه گذاری بیزنسی در کشورهای مختلف
 • انتخاب گزینه های مناسب صرفاً جهت سرمایه گذاری در سایر کشورها
 • کارگاه آموزشی خاص در رابطه با تحریمات اقتصادی در خاورمیانه
 • آشنایی با بیت کوین و سرمایه گذاری در بورس

سخنرانان سمینار

دکتر طاهر کاملی

دکتر طاهر کاملی وکیل برجسته دیوان عالی کل کشور آمریکا بوده که حدود 23 سال پیش با تاسیس دفاتر وکالت خود شروع به کار نمود. ایشان علاوه بر دفاتر وکالت، صاحب و مدیرعامل مجموعه های تجاری بیزنسی مختلفی نیز در کشور آمریکا می باشند. تجربیات بسیار ارزنده ایشان در امور مختلف بیزنسی در کنار دانش و تجربیات وکالت، مجموعه های تحت نظرشان را تبدیل به یکی از موفق ترین مجموعه های فعال در زمینه مهاجرت سرمایه گذاری نموده است. از جمله موفقیت های دکتر طاهر کاملی می توان به وکالت بیش از ده هزار موکل در امور مختلف، وکالت بیش از 150 شرکت مختلف داخلی و خارجی در کشور آمریکا، ثبت بیش از دویست پرونده در دادگاهای فدرال، موجبات ورود بیش از صد میلیون دلار سرمایه خارجی به کشور آمریکا و … می باشد.

مهندس سارا وزیری

مهندس سارا وزیری فارغ التحصیل MBA از دانشگاه صنعتی شریف،  مدیرعامل شرکت فرنچایز الیتس واقع در ایالت کالیفرنیا در آمریکا و سخنران برتر سمینارهای و کارگاههای آموزشی بیزنسی می باشد. وی دارای لایسنس خرید و فروش بیزنس در ایالت کالیفرنیا بوده و با بزرگترین شرکت فعال در زمینه خرید و فروش بیزنس در سطح جهان به عنوان متخصص همکاری می نماید. سارا وزیری مجری و تهیه کننده برنامه های ماهواره ای “دنیای فرنچایزها” و “بیزنس در آمریکا” می باشد که چندین سال است از شبکه ماهواره ای TM TV پخش می گردد. سارا وزیری به تازگی کاندیدای دریافت جایزه برترین بیزنس های کوچک خانمها در کل کشور آمریکا در سال 2018 از مجموعه سازمان بیزنس های کوچک (SBA) که متولی بیزنس های کوچک در کل کشور آمریکا می باشد گردیده است.

سایر سخنرانان

سمینار از حضور وکلا و کارشناسان مختلفی از کشورهای مختلف جهان که به صورت حضوری و یا از طریق اسکایپ به ارائه اطلاعات و نقطه نظرات خود در رابطه با کشورهای مختلف جهان خواهند پرداخت نیز بهره مند خواهد گردید. هر یک از این افراد به زبان انگلیسی به سخنرانی پرداخته که صحبتهای ایشان در همان زمان برای حاضرین به فارسی ترجمه می گردد. همچنین امکان پرسش و پاسخ با کلیه سخنرانان در جلسه وجود خواهد داشت.

هزینه شرکت در سمینار

هزینه شرکت در سمینار ۵۰۰ دلار می باشد. دستورالعمل نحوه پرداخت وجه سمینار پس از رزرو جا برای شرکت کنندگان ارسال می گردد.

شرکت کنندگان در سمینار، 40 دقیقه مشاوره رایگان خصوصی در موارد حقوقی و بیزنسی به ارزش 1000 دلار را علاوه بر فلدر حاوی اطلاعات جامع برنامه های مختلف دریافت خواهند نمود.

مکان سمینار

مکان سمینار در شهر استانبول و در یکی از هتل های معتبر حاضر در حوالی میدان تقسیم خواهد بود. با این حال محل دقیق سمینار بر اساس تجربیات سالیان سال این مجموعه بنا به دلایل متعدد تنها در هفته منتهی به سمینار و به شرکت کنندگان نهایی سمینار اعلام خواهد گردید.

جلسه VIP

در حاشیه سمینار و برای کسانی که میزان دارایی های ایشان بیش از 20 میلیارد تومن باشد جلسه خصوصی VIP در نظر گرفته شده است. در طی این جلسه علاقه مندان می توانند استراتژی های مربوط به حفظ و توسعه دارایی های خود را با بررسی گزینه های مختلف سرمایه گذاری در کشورهای مختلف جهان و در گزینه های مختلف ملک، حسابهای بانکی، بیزنس، سهام و … مورد بررسی قرار داده و به مناسب ترین تصمیم بر اساس شرایط خاص خود با استفاده از تجربیات سالیان سال مشاورین مجموعه برسند.

در صورت تمایل به شرکت در جلسه VIP در هنگام رزرو جا در سمینار گزینه مربوطه را انتخاب نمایید.

سوالات خود را در مورد سمینار با ایمیل seminars@tmlive.tv مطرح بفرمایید.