تلویزیون

برنامه های آموزشی این شبکه که بعضاً سالهای سال است در حال پخش می باشند عمدتاً در موضوعات آموزشی حول مباحث مهاجرتی و بیزنسی (تجاری) متمرکز می باشند.

گزیده ای از این برنامه ها در این بخش قابل مشاهده می باشند

کلاس های مهاجرتی

شاید به جرات بتوان گفت قدیمی ترین و مشهورترین برنامه این شبکه را برنامه کلاسهای آموزشی مهاجرت دکتر طاهر کاملی تشکیل می دهد. آقای دکتر طاهر کاملی وکیل دیوان عالی کل کشور را می توان از قدیمی ترین و مجرب ترین وکلای مهاجرت فعال در بازار مهاجرت دانست که خدمات ارزنده ای را در طی سالیان سال به علاقه مندان عرضه مهاجرت ارائه نموده است. عمده تخصص ایشان، مهاجرت از روش سرمایه گذاری (EB5)، ویزای تجاری (E2) و نیز مهاجرت نخبگان (EB1, EB2-NIW) می باشد. هرچند کلاسهای آموزشی آقای دکتر در زمینه ویزاهای مختلف مهاجرتی و غیرمهاجرتی و نیز سایر مسائل مورد توجه مهاجران از جمله مسائل مربوط به تراول بن می باشد.

دیدگاه

این برنامه که با حضور شادروان جناب سرهنگ صالح کاملی ضبط گردیده است به صورت گفتگویی بسیار سازنده به موشکافی جنبه های مختلف زندگی مهاجران می پردازد. به دلیل استقبال بسیار زیاد شنوندگان این برنامه گاهاً در تلویزیون بازپخش میگردد.

زندگی به عنوان یک دانشجوی خارجی

این برنامه به مصاحبه با دانشجویانی می پردازد که مسیر دریافت پذیرش از دانشگاه و سپس دریافت ویزای دانشجویی و نقل مکان به آمریکا را طی کرده و در حال تحصیل در این کشور می باشند. دانشجویانی که با ایشان مصاحبه می شود شرح کاملی از مسیری که طی کرده اند را شرح داده و توصیه هایی را به کسانی که به دنبال طی این مسیر هستند می نمایند. علاقه مندان ویزای دانشجویی آمریکا می توانند با گوش فرا دادن به این مصاحبه ها نکات عملی بسیاری را از تجربیات این افراد بیاموزند که برای طی کردن این مسیر بسیار آموزنده می باشد.

داستانهای موفقیت

این برنامه به مصاحبه با ایرانیانی می پردازد که پس از مهاجرت به کشور آمریکا در زمینه های مختلف تحصیلی، حرفه ای و بیزنسی موفقیت های قابل توجهی را کسب نموده اند. جزئیات مسیر طی شده توسط این افراد به مهاجرینی که قصد انتقال مکان به این کشور را دارند کمک می کند تا نمونه هایی از مسیرهایی که میشود به منظور موفق شدن در این کشور طی کنند را شنیده و بتوانند نکاتی از آنرا در برنامه ریزی خود برای موفق شدن به این منظور استفاده نمایند.

ثروتمندترین ها

این برنامه به معرفی ثروتمندترین و موفق ترین افراد در آمریکا پرداخته و ضمن معرفی ایشان نکاتی از زندگی شان را می گشاید که میتواند الهام بخش کسانی باشد که مسیر بیزنس در کشور آمریکا را پس از مهاجرت به این کشور انتخاب می کنند.

دنیای فرنچایزها

این برنامه به معرفی بیزنس های فرنچایز و صنعت فرنچایز در کشور آمریکا پرداخته و جزئیات قابل توجهی را در خصوص این نوع بیزنس ها در کشور آمریکا مطرح می نماید. با توجه به اهمیتی که فرنچایزها برای ورود مهاجرین به دنیای بیزنس دارند نکاتی که در این برنامه آموزش داده می شود کمک شایانی به موفقیت آینده مهاجرین می نماید.

بیزنس در آمریکا

این برنامه با حضور افرادی متخصص و مجرب در فضای بیزنس در کشور آمریکا برگزار شده و صحبتهایی که در آن بیان می شود حاوی نکات بسیار آموزنده ای برای کسانی است که قصد ورود به فضای بیزنس در کشور آمریکا را پس از مهاجرت دارند.