ظرفیت سمینار استانبول

تکمیل شد!!

 

مجموعه تی ام با تشکر از استقبال بینطیر شما عزیزان، به اطلاع میرساند ظرفیت سمینار استانبول، در چند روز مانده به برگزاری سمینار تکمیل شده و متاسفانه قادر به ثبت نام فرد جدیدی نخواهیم بود.

اگر شما علاقه مند هستید تا در سمینارهای پیش رو مجموعه تی ام شرکت کنید، فرم رزرو جا در سمینارهای آتی را پر کرده تا سریعتر از دیگران از سمینارهای پیش رو آگاه شوید.

 • علاقه مند هستید تا در سمینارهای آتی، در چه مواردی اطلاعات بیشتری کسب نمایید؟

نمونه ای از نقطه نظرات شرکت کنندگان در سمینارهای گذشته مجموعه

مخاطبین سمینار

وکلا، تاجران، پزشکان، صنعتگران، انبوه سازان، دندانپزشکان، خرده فروشان، توزیع کنندگان، صاحبان بیزنس ها، فعالان صنعت ساختمان و سرمایه دارانی که علاقه مند هستند با کسب اطلاعات موثق و دقیق از معتبرترین مراجعی که در کشورهای مختلف جهان خود مستقیماً فعالیت دارند نسبت به گرفتن مهم ترین تصمیم های زندگی خود مشتمل بر تصمیمات مختلف مهاجرتی، تجارتی و بیزنسی اقدام نمایند.

 

به طور خلاصه مخاطبین سمینار افراد زیر می باشند:

 • کسی که قصد مهاجرت به کشور آمریکا از طریق سرمایه گذاری را دارد
 • کسی که قصد مهاجرت و یا دریافت پاسپورت دوم از یکی از کشورهای کانادا، ترکیه، مالتا، پرتغال، انگلستان، اتریش، آلمان، اسپانیا، کانادا، کارائیبین و پاناما را دارد
 • کسی که به دنبال حفظ سرمایه خود با خرید مسکن و یا راه اندازی بیزنس در یکی از کشورهای نامبرده است
 • کسی که به دنبال توسعه بیزنس خود در داخل کشور و نیز بررسی امکان توسعه آن به کشورهای همسایه و یا حتی سایر کشورهای جهان با استفاده از مدل فرنچایز می باشد
 • کسی که میخواهد دقیقاً بداند با وجود تحریم های اقتصادی گذاشته شده از جانب ایالات متحده دقیقاً انجام چه کارهایی مجاز و انجام چه کارهایی غیر مجاز می باشد

مباحث سمینار

در طی دو روز سمینار اطلاعات موثقی در خصوص مباحث مختلف مهاجرتی، تجاری و بیزنسی در خصوص کشورهای آمریکا، کانادا، کشورهای اروپایی، حوزه کارائیب و جنوب آمریکا ارائه می گردد. شرکت کنندگان فرصت خواهند داشت که کلیه سوالات خود را در خصوص موارد مختلف از متخصصین طرح نمایند.

سرفصل مباحثی که در دو روز سمینار طرح خواهند گردید به شرح زیر می باشند:

روز اول: موضوع: مهاجرت

آشنایی کامل با برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری کشورهای:

 • ترکیه
 • اروپا (مالتا، پرتغال، انگلستان، اتریش، آلمان، اسپانیا)
 • کانادا
 • کارائیبین و پاناما
 • آمریکا

روز دوم: موضوع: تجارت و سرمایه گذاری

 • تحریمات اقتصادی بر علیه ایران و قوانین OFAC
 • سرمایه گذاری در فرنچایزها
 • توسعه بیزنس های رستوران به سرتاسر جهان با مدل فرنچایز
 • سرمایه گذاری در املاک در آمریکا، کانادا، اروپا و ترکیه
 • بخش ویژه حرفه پزشکی در آمریکا حاوی کلیه اطلاعات مورد نیاز پزشکان برای انجام کار پزشکی در آمریکا

از جمله موضوعاتی که در سمینار به آنها اشاره خواهد شد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • انتخاب کشوری مناسب برای نقل مکان به طور کامل
 • انتخاب پایگاهی دیگر برای داشتن خانه دوم در صورت نیاز
 • بهترین پاسپورت ها برای حل مشکل دریافت ویزا در کشورهای مختلف
 • بهترین کشورها با امکان ایجاد پایگاه برای توسعه بیزنس و حل مسائل انتقال پول
 • بهترین استراتژی سرمایه گذاری در املاک در کشورهای مختلف جهان
 • آشنایی با فرنچایزهاو چگونگی بهره گیری از آنها در سرمایه گذاری بیزنسی در کشورهای مختلف
 • انتخاب گزینه های مناسب صرفاً جهت سرمایه گذاری در سایر کشورها
 • کارگاه آموزشی خاص در رابطه با تحریمات اقتصادی در خاورمیانه

مسیر کامل حرفه پزشکی از گرفتن دیپلم تا اجازه کار پزشکی در هر یک از ایالت های آمریکا

دلایل شرکت در سمینار

دلایل شرکت در سمینار

 • امکان ملاقات حضوری و فراگیری از مجربترین مجموعه فعال در بازار EB5

مجموعه وکالت دکتر طاهر کاملی و همکاران با بیش از 23 سال تجربه از قدیمی ترین سرویس دهندگان برنامه گرین کارت سرمایه گذاری آمریکا موسوم به EB5 می باشد. این مجموعه با ثبت بیش از دویست پرونده EB5 پرتجربه ترین شرکت فعال در این زمینه می باشد. به جرات می توان دفتر وکالت دیگری را پیدا کرد که حتی کسری از این تجربه را در خصوص پرونده موکلین ایرانی در پرونده خود داشته باشد. با توجه به حساسیت بالا و تخصص بسیار زیاد مورد نیاز برای موفقیت در این پرونده ها می توان فرصت یادگیری این برنامه از جانب مدیران ارشد این مجموعه و نیز فرصت دریافت مشاوره حضوری خاص هر مراجعه کننده را در روزهای بعد از سمینار از بارزترین و خاص ترین ویژگی های این سمینار دانست.

 

 • شنیدن اطلاعات موثق و دست اول

در اکثر مواقع کسانی که تصمیمی برای مهاجرت دارند به ناچار با واسطه های مهاجرتی در تماس هستند. خیلی به ندرت افراد این شانس را پیدا می کنند که با کسی که خود در نهایت انجام دهنده کار است مستقیماً صحبت کرده و از وی اطلاعات بگیرند. این در حالی است که حتی بهترین و مجربترین واسطه ها هم بسیار سخت می توانند خود را با قوانین و تجربیات مهاجرت به یک کشور که هر روز با تغییرات مختلف روبرو هست هماهنگ نمایند. کلیه وکلایی که در برنامه دو روزه سمینار مجموعه تی ام در خصوص قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف صحبت می کنند، بدون استثنا خود انجام دهنده نهایی کار هستند. اگر چه سخنرانی ها عمدتاً به زبان انگلیسی می باشد اما افراد ترجمه همزمان مطالب را به زبان فارسی شنیده و فرصت پرسیدن سوالات خود را نیز به زبان فارسی پیدا می کنند.  در این برنامه دو روزه برنامه های مهاجرتی کشورهای ترکیه، مالتا، پرتغال، انگلستان، اتریش، آلمان، اسپانیا، کانادا، کارائیبین، پاناما و آمریکا به طور کامل مورد بحث قرار خواهند گرفت.

 

 

 • امکان مقایسه گزینه های مختلف در یک زمان و بدون تعصب

آنچه در بازار مهاجرت رخ می دهد عمدتاً فروش یک یا دو برنامه مهاجرتی توسط گروهی مشخص می باشد که به دلیل مدل بیزنسی خود به طور نرمال سعی می کنند مخاطب را با تخریب سایر برنامه ها و بیان مزایای یک برنامه خاص به سمت آن برنامه سوق دهند. این مساله سبب می شود که افراد به ندرت بتوانند تصمیمی را که برای شرایط خاص ایشان بهترین تصمیم می باشد بگیرند. در این سمینار دو روزه افراد امکان شنیدن برنامه های کشورهای مختلف اروپایی، امریکا، کانادا و … که لیست کامل آنها در بخش “مباحث سمینار” آورده شده است را پیدا می کنند و با مجموعه ای طرف خواهند بود که انتخاب هیچ برنامه خاصی برایش الویتی ایجاد نمی کند. این شرایط را می توان موقعیتی ویژه برای کسانی دانست که نتوانسته اند بین گزینه های مختلف مهاجرتی به جمع بندی درستی برسند.

 

 • ارائه اطلاعات بسیار خاص بیزنسی

عمده فعالان بازار مهاجرت شرکتهایی هستند که صرفاً تخصص در بحث قوانین مهاجرت دارند. بسیار اندک هستند شرکتهای متخصص بیزنسی و سرمایه گذاری متمرکز در بازار مهاجرت که در کنار وکلا بتوانند خدمات مستقلی را به علاقه مندان ارائه دهند و امکان دریافت اطلاعات دست اول از ایشان وجود داشته باشد. از جمله شرکت کنندگان در این سمینار شرکتهایی هستند که به صورت خاص در راه اندازی بیزنس و یا تصمیمات سرمایه گذاری به مهاجران خدمت رسانی می کنند. فرصت یادگیری از این فعالان و دریافت مشاوره رو در رو را می توان از جمله مواردی دانست که به هیچ وجه در هیچ گردهمایی در داخل کشور در اختیار علاقه مندان قرار نگرفته است.

 

 • تمرکز بر مسائل سرمایه گذاری

تغییرات عمده نرخ دلار در مدتی کم در کشور سبب شده که بسیاری افراد به دنبال راههایی مناسب و امن برای سرمایه گذاری به منظور حفظ و یا توسعه سرمایه خود بگردند. افراد بسیاری در چند ماه گذشته نسبت به ثبت شرکت در خارج از کشور، خرید مسکن در کشوری دیگر، انجام اقداماتی به منظور راه اندازی بیزنس جدید و یا شعبه ای از بیزنس خود و … اقدام نموده اند که به دلیل عدم دسترسی ایشان به اطلاعاتی جامع و مستند در امور فوق مشکلات بسیار زیادی گریبانگیر ایشان شده و بعضاً نه تنها منجر به حفظ سرمایه ایشان نگردیده بلکه منجر به از دست دادن سرمایه و ضررهای بسیار زیادشان گردیده است. شرکت در این سمینار امکان یادگیری مسائلی را به شرکت کنندگان می دهد که دانستن آنها برای چنین تصمیماتی به صورت جامع اولین ضرورت می باشد. مسائلی چون بایدهای و نبایدهای تحریم های اقتصادی، اصول سرمایه گذاری در مسکن، نحوه انتخاب بیزنس مناسب برای سرمایه گذاری و نیازمندی های آن و سایر مسائل مشابه اطلاعاتی هستند که در این برهه از زمان دانستن آن برای هر سرمایه گذاری حتی بدون داشتن قصدی برای مهاجرت ضروری می باشد.

 

 

 • دانش مورد نیاز برای استفاده از فرصت های ایجاد شده

تغییرات نرخ دلار در کنار ضررهایی که داشته فرصتهایی را برای توسعه بیزنس ها در داخل کشور و بعضاً حتی در خارج از کشور بوجود آورده است. استفاده از مدل فرنچایز که آنرا می توان یکی از پرکاربردترین مدل توسعه بیزنس در سطح ملی و فراملی دانست یکی از مباحثی است که جای خالی تخصص آن در داخل کشور به خوبی نمایان است. امکان یادگیری مبحث مذکور از متخصصینی که از نزدیک بر این دانش و تخصص مهارت داشته و استفاده از فرصت ملاقات حضوری برای برنامه ریزی کارهای آینده ایشان فرصت بی نظیری است که در این سمینار دو روزه برای حاضرین فراهم گردیده است.

سخنرانان سمینار

دکتر طاهر کاملی

دکتر طاهر کاملی وکیل برجسته دیوان عالی کل کشور آمریکا بوده که حدود 23 سال پیش با تاسیس دفاتر وکالت خود شروع به کار نمود. ایشان علاوه بر دفاتر وکالت، صاحب و مدیرعامل مجموعه های تجاری بیزنسی مختلفی نیز در کشور آمریکا می باشند. تجربیات بسیار ارزنده ایشان در امور مختلف بیزنسی در کنار دانش و تجربیات وکالت، مجموعه های تحت نظرشان را تبدیل به یکی از موفق ترین مجموعه های فعال در زمینه مهاجرت سرمایه گذاری نموده است. از جمله موفقیت های دکتر طاهر کاملی می توان به وکالت بیش از ده هزار موکل در امور مختلف، وکالت بیش از 150 شرکت مختلف داخلی و خارجی در کشور آمریکا، ثبت بیش از دویست پرونده در دادگاهای فدرال، موجبات ورود بیش از صد میلیون دلار سرمایه خارجی به کشور آمریکا و … می باشد.

معرفی مجموعه وکالت دکتر طاهر کاملی و همکاران

مهندس سارا وزیری

مهندس سارا وزیری فارغ التحصیل MBA از دانشگاه صنعتی شریف،  مدیرعامل شرکت فرنچایز الیتس واقع در ایالت کالیفرنیا در آمریکا و سخنران برتر سمینارهای و کارگاههای آموزشی بیزنسی می باشد. وی دارای لایسنس خرید و فروش بیزنس در ایالت کالیفرنیا بوده و با بزرگترین شرکت فعال در زمینه خرید و فروش بیزنس در سطح جهان به عنوان متخصص همکاری می نماید. سارا وزیری مجری و تهیه کننده برنامه های ماهواره ای “دنیای فرنچایزها” و “بیزنس در آمریکا” می باشد که چندین سال است از شبکه ماهواره ای TM TV پخش می گردد. سارا وزیری به تازگی کاندیدای دریافت جایزه برترین بیزنس های کوچک خانمها در کل کشور آمریکا در سال 2018 از مجموعه سازمان بیزنس های کوچک (SBA) که متولی بیزنس های کوچک در کل کشور آمریکا می باشد گردیده است.

وکلای شرکت سیتیزن مچ

مجموعه وکلای همکار شرکت سیتیزن مچ که هر یک در زمینه ارائه خدمات در کشور یا کشورهایی خاص متبحر بوده و دارای تجربیات طولانی مدت در آن خصوص می باشند، از جمله سخنرانانی هستند که در این سمینار شرکت می نمایند. هر یک از این افراد به زبان انگلیسی به سخنرانی پرداخته که صحبتهای ایشان در همان زمان برای حاضرین به فارسی ترجمه می گردد. همچنین امکان پرسش و پاسخ با کلیه سخنرانان در جلسه وجود خواهد داشت.

شرکت سیتیزن مچ  شرکتی واقع در ایالات متحده آمریکا بوده که با شبکه ای از وکلای حاذق در کشورهای مختلف جهان همکاری دارد. این شرکت با در اختیار داشتن مشاورانی که به زبانهای مختلف از جمله انگلیسی، روسی، اسپانیایی، فارسی و … مکالمه می کنند و نیز با استفاده از شبکه وکلای همکار خود نسبت به ارائه انواع برنامه هایی که از روشهای مختلف سرمایه گذاری مشتمل بر مسکن، بیزنس، هدیه و … منجر به دریافت اقامت و یا پاسپورت کشوری دیگر می شود اقدام می نماید.

در خصوص این شرکت می توانید اطلاعات بیشتر از وب سایت ایشان به آدرس www.citizenmatch.com کسب نمایید.

سایر سخنرانان

کارشناسانی از شرکتهایی متخصص و فعال در امور مرتبط با موضوعات سمینار در بخشهای مختلف به ارائه نقطه نظرات حرفه ای و تحلیل های روز در رابطه با مسائل مورد نظر سمینار می پردازند.

هزینه شرکت در سمینار

هزینه شرکت در سمینار ۵۰۰ دلار می باشد. دستورالعمل نحوه پرداخت وجه سمینار پس از رزرو جا برای شرکت کنندگان ارسال می گردد.

شرکت کنندگان در سمینار، 40 دقیقه مشاوره رایگان خصوصی در موارد حقوقی و بیزنسی به ارزش 1000 دلار را علاوه بر فلدر حاوی اطلاعات جامع برنامه های مختلف دریافت خواهند نمود.

در صورت عقد قرارداد شرکت کنندگان در سمینار با هر یک از شرکتهای حاضر در سمینار، کل هزینه پرداخت شده توسط ایشان برای حضور در سمینار به طور کامل از هزینه قرارداد منعقده کسر خواهد گردید.

مکان سمینار

مکان سمینار در شهر استانبول و در یکی از هتل های معتبر حاضر در حوالی میدان تقسیم خواهد بود. با این حال محل دقیق سمینار بر اساس تجربیات سالیان سال این مجموعه بنا به دلایل متعدد تنها در هفته منتهی به سمینار و به شرکت کنندگان نهایی سمینار اعلام خواهد گردید.

جلسه VIP

در حاشیه سمینار و برای کسانی که میزان دارایی های ایشان بیش از 20 میلیارد تومن باشد جلسه خصوصی VIP در نظر گرفته شده است. در طی این جلسه علاقه مندان می توانند استراتژی های مربوط به حفظ و توسعه دارایی های خود را با بررسی گزینه های مختلف سرمایه گذاری در کشورهای مختلف جهان و در گزینه های مختلف ملک، حسابهای بانکی، بیزنس، سهام و … مورد بررسی قرار داده و به مناسب ترین تصمیم بر اساس شرایط خاص خود با استفاده از تجربیات سالیان سال مشاورین مجموعه برسند.

در صورت تمایل به شرکت در جلسه VIP پس از ثبت نام نهایی این مساله را با ارسال ایمیل به seminars@tmlive.tv به اطلاع ما برسانید

سوالات خود را در مورد سمینار با ایمیل seminars@tmlive.tv مطرح بفرمایید.