TM TV در ادامه حدود ده سال فعالیتهای آموزشی خود در تلویزیون و نیز برگزاری دهها سمینار آموزشی در موضوعات مهاجرتی، بیزنسی و یا سرمایه گذاری با دعوت از معتبرترین شرکتهای فعال در امور مهاجرت، بیزنس و سرمایه گذاری قدم ارزشمند دیگری را در راستای حمایت از جامعه ایرانی برداشته است.

وبینارهای تخصصی این مجموعه در موضوعات مختلف مهاجرت، بیزنس و سرمایه گذاری با کمترین هزینه ممکن سعی در حمایت از هموطنان برای تصمیم گیری های درست در امور مذکور دارد.

وبینار پیش رو

ثبت نام وبینار برنامه مهاجرت افراد با توانایی های خاص به کشور آمریکا (دوشنبه 27 خرداد، ساعت 22:30)

ظرفیت این وبینار تکمیل شده است، سایر وبینارهای ما را از دست ندهید.

یکی از روشهای مورد استفاده برای کسب گرین کارت کشور آمریکا برنامه موسوم به گرین کارت  افراد با توانایی های خاص می باشد.

این برنامه که می تواند با استفاده از روش EB2-NIW منجر به کسب گرین کارت برای فرد متقاضی شود در سالهای گذشته شانس بالایی را برای کسب گرین کارت متقاضیان ایرانی به همراه داشته است.

به طور خلاصه این برنامه می تواند برای افرادی از جمله موارد زیر کاربرد داشته باشد:

  • افراد با تحصیلات عالیه دارای مقالات متعدد
  • افراد دارای ثبت اختراع
  • افراد دارای مقام های جهانی در رشته های هنری، ورزشی، علمی، تجاری و …

در این وبینار که توسط یکی از کارشناسان متخصص در این زمینه از طرف دفتر وکالت دکتر طاهر کاملی و همکاران برگزار می گردد برنامه گرین کارت افراد با توانایی های خاص به طور کامل شرح داده شده، مثالهای واقعی از پرونده های موفق این دفتر مطرح گردیده و در پایان به سوالات شرکت کنندگان در این زمینه پاسخ داده خواهد شد.

شرکت کنندگان در این وبینار می توانند ظرف یک هفته پس از پایان وبینار نسبت به تهیه و ارسال رزومه های خود بر مبنای توضیحاتی که ارائه می گردد اقدام نموده و از نقطه نظر کارشناسی دفتر وکالت در رابطه با شانس پذیرش پرونده شان بر اساس یکی از برنامه های ذکر شده بهره مند گردند.

در انبار موجود نمی باشد

شناسه محصول: 6 دسته:

جهت اطلاع از سایر وبینارهای پیش رو مجموعه، مطمئن شوید که ایمیل های ما را دریافت می کنید.

  • علاقه مند هستم هر زمان وبینارهای حول موضوعات زیر برنامه ریزی گردید، من را مطلع گردانید