مختصری درباره ی مجموعه TM TV

TM TV در ادامه حدود ده سال فعالیتهای آموزشی خود در تلویزیون و نیز برگزاری دهها سمینار آموزشی در موضوعات مهاجرتی، بیزنسی و یا سرمایه گذاری با دعوت از معتبرترین شرکتهای فعال در امور مهاجرت، بیزنس و سرمایه گذاری قدم ارزشمند دیگری را در راستای حمایت از جامعه ایرانی برداشته است.

وبینارهای تخصصی این مجموعه در موضوعات مختلف مهاجرت، بیزنس و سرمایه گذاری با کمترین هزینه ممکن سعی در حمایت از هموطنان برای تصمیم گیری های درست در امور مذکور دارد.

وبینار پیش رو

وبینار برنامه مهاجرت افراد با توانایی های خاص به کشور آمریکا – دوشنبه 28 مرداد 98، ساعت 22:30

//مهلت ثبت نام در این وبینار، به پایان رسیده است//

یکی از روشهای مورد استفاده برای کسب گرین کارت کشور آمریکا برنامه موسوم به گرین کارت  افراد با توانایی های خاص می باشد.

این برنامه که می تواند با استفاده از روش EB2-NIW منجر به کسب گرین کارت برای فرد متقاضی شود در سالهای گذشته شانس بالایی را برای کسب گرین کارت متقاضیان ایرانی به همراه داشته است.

به طور خلاصه این برنامه می تواند برای افرادی از جمله موارد زیر کاربرد داشته باشد:

  • افراد با تحصیلات عالیه دارای مقالات متعدد
  • افراد دارای ثبت اختراع
  • افراد دارای مقام های جهانی در رشته های هنری، ورزشی، علمی، تجاری و …

در این وبینار که توسط یکی از کارشناسان متخصص در این زمینه از طرف دفتر وکالت دکتر طاهر کاملی و همکاران برگزار می گردد برنامه گرین کارت افراد با توانایی های خاص به طور کامل شرح داده شده، مثالهای واقعی از پرونده های موفق این دفتر مطرح گردیده و در پایان به سوالات شرکت کنندگان در این زمینه پاسخ داده خواهد شد.

شرکت کنندگان در این وبینار می توانند ظرف یک هفته پس از پایان وبینار نسبت به تهیه و ارسال رزومه های خود بر مبنای توضیحاتی که ارائه می گردد اقدام نموده و از نقطه نظر کارشناسی دفتر وکالت در رابطه با شانس پذیرش پرونده شان بر اساس یکی از برنامه های ذکر شده بهره مند گردند.

زمان: دوشنبه  28 مرداد 1398 ساعت 22:30 به وقت تهران

برگزارکننده: دفتر وکالت دکتر طاهر کاملی و همکاران واقع در شیکاگو

در انبار موجود نمی باشد

شناسه محصول: 10-1 دسته: برچسب:

توضیحات

وبینار چیست؟

وبینار را می توان یک سمینار مجازی دانست. به جای رفتن به مکانی خاص برای دیدار با سخنران، در زمان مشخص شده از طریق کامپیوتر و یا موبایل و با استفاده از وب سایت یا اپلیکیشنی مشخص در آن شرکت کرده، سخنان سخنران را می شنوید و می توانید سوالات خود را از وی بپرسید.
در وبینارهای مجموعه TM به دلیل تعداد بالای شرکت کنندگان، شما می توانید بعد از حضور در وبینار سوالات خود را در پنجره ای که بدین منظور پیش روی شما قرار داده می شود بپرسید. میزبان وبینار سوالات شرکت کنندگان را به ترتیب از فرد سخنران پرسیده و شما پاسخ سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

همواره توصیه می گردد از حدود نیم ساعت قبل از وبینار کامپیوتر/موبایل خود را تنظیم و از نحوه اتصال به وبینار اطمینان حاصل نمایید. هر گونه سوالی را در مورد وبینارهای این مجموعه می توانید با ایمیل webinars@tmlive.tv مطرح نمایید.
وبینارهای مجموعه TM TV خدمت دیگری از این مجموعه قدیمی برای یاری رساندن به هموطنان به قصد کسب دانش مورد نیاز برای مهاجرت علمی و درست می باشد که با کمترین هزینه ممکن در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است. جهت اطلاع از آخرین وبینارهای مجموعه، مطمئن شوید که کانال تلگرام ما را در آدرس www.telegram.me/TMTV1 دنبال می کنید.

چگونه در وبینار باید شرکت کنم؟

شما میتوانید با استفاده از لپتاپ یا گوشی موبایل خود در وبینارهای مجموعه شرکت کنید، در هنگام وصل شدن با لبتاپ نیاز به نصب نرم افزار خاصی نیست و با لینکی که نیم ساعت قبل از شروع وبینار ایمیل میگردد، میتوانید در وبینار شرکت کنید

اگر قصد شرکت در وبینار با گوشی موبایل را دارید، باید اپلیکیشن GoToWebinar را نصب نمایید. به محض ثبت نام، لینک نصب این اپلیکیشن از کافه بازار و اپ استور برای شما، پیامک میگردد.

امکان پرسیدن سؤال وجود دارد؟ چگونه سؤال بپرسم؟

در وبینارهای مجموعه TM به دلیل تعداد بالای شرکت کنندگان، شما می توانید بعد از حضور در وبینار سوالات خود را در نرم افزار GoToWebinar به صورت تایپی بپرسید. میزبان وبینار سوالات شرکت کنندگان را به ترتیب از فرد سخنران پرسیده و شما پاسخ سوالات خود را دریافت خواهد کرد

وبینارهای آتی مجموعه TM TV

جهت اطلاع از سایر وبینارهای پیش رو مجموعه، مطمئن شوید که ایمیل های ما را دریافت می کنید.

  • علاقه مند هستم هر زمان وبینارهای حول موضوعات زیر برنامه ریزی گردید، من را مطلع گردانید