شبکه مشاوران مهاجرتی

مقدمه

مهاجرت خود به تنهایی تصمیمی بسیار دشوار می باشد. تغییر محل زندگی به محیطی جدید با شرایطی کاملاً متفاوت از آنچه افراد به آن عادت داشته اند می تواند استرس و مشکلات بسیار زیادی را به همراه داشته باشد. داشتن راهنمایی درست به منظور گرفتن تصمیماتی حساب شده در این مسیر حداقل خواسته ای است که هر فردی که قصد مهاجرت دارد می تواند انتظار داشته باشد.

شبکه ماهواره ای TM TV که از طریق دستگاه Glwiz و نیز ماهواره یاست قابل مشاهده می باشد، بزرگترین متولی مهاجرت علمی در جامعه ایرانی می باشد که با ارائه برنامه های آموزشی در زمینه مهاجرت همواره سعی کرده بهترین مشاور و راهنمای کسانی باشد که  به هر دلیل تصمیم برای مهاجرت به کشور دیگری در دنیا می گیرند. این تلویزیون تصمیم گرفته به منظور توسعه فعالیتهای خود به نحوی که بتواند پاسخگوی تعداد زیادتری از هموطنان باشد با تعداد محدودی افراد و/یا شرکتهای متعهد و آگاه که علاقه مند باشند با کسب اطلاعات کامل و درست و کسب آموزشهای لازم نسبت به راهنمایی علاقه مندان به مهاجرت به عنوان مربی اقدام نمایند همکاری نماید. علاقه مندان در صورت احراز شرایط در هر یک از گروههای ذکر شده زیر می توانند نسبت به درخواست همکاری خود با تکمیل فرم های مربوطه اقدام نمایند. قابل ذکر است که هیچ یک از افرادی که برای همکاری برگزیده می شوند نمایندگی از این تلویزیون و یا هیچ یک از شرکتهایی که در آینده به ایشان معرفی خواهند گردید نداشته و صرفاً نسبت به معرفی گزینه های آموزش داده شده به متقاضیان مهاجرت و کمک به ایشان در جهت رفع ابهاماتشان اقدام خواهند نمود. رعایت صداقت و امانت داری اولین خواسته این همکاری می باشد.

این همکاری در سه گروه قابل انجام می باشد:

1- مربی ارشد

شرایط احراز:

  1. شامل هر فرد حقوقی یا حقیقی می تواند بشود.
  2. نیاز به وجود دفتر برای مراجعه علاقه مندان می باشد.
  3. فرد/شرکت لازم است حداقل 5 سال سابقه کار در یکی از زمینه های زیر داشته باشد:

مشاوره در امور مهاجرت، وکالت در هر زمینه ای، مشاور تورهای خارجی/داخلی، مدیریت موسسات آموزشی

در خصوص سایر مشاغل بسته به مورد تصمیم گیری خواهد شد.

2- مربی

شرایط احراز:

  1. شامل هر فرد حقوقی یا حقیقی می تواند بشود.
  2. فرد/شرکت لازم است حداقل 2 سال سابقه کار در یکی از زمینه های زیر داشته باشد:

مشاوره در امور مهاجرت، وکالت در هر زمینه ای، مشاور تورهای خارجی/داخلی، کارشناس یا مدیران فروش در هر زمینه ای، مدیریت موسسات آموزشی

در خصوص سایر مشاغل بسته به مورد تصمیم گیری خواهد شد.

3- کارآموز

شرایط احراز:

  1. شامل هر فرد حقوقی یا حقیقی می تواند بشود.
  2. هر فردی که تحصیلات دیپلم خود را به پایان رسانده باشد می تواند به عنوان کارآموز فعالیت نماید.

 

شرح خدمات

مربیان ارشد/مربیان و کارآموزان همکار در این برنامه اقدام به معرفی گزینه های مناسب مهاجرتی به علاقه مندان نموده و ایشان را تا رسیدن به تصمیم درست همراهی می نمایند. جزئیات نحوه همکاری پس از تأئید شرایط متقاضی برای ایشان ارسال می گردد.

نحوه پرداخت

پرداخت به کلیه همکاران به صورت کمیسیونی و پس از عقد قرارداد متقاضیان و پرداخت وجه توسط ایشان صورت خواهد پذیرفت. جزئیات نحوه پرداخت پس از تأئید شرایط متقاضی برای ایشان ارسال می گردد.

هرگونه سوالی در این رابطه را می توانید با ایمیل [email protected] مطرح نمایید.

ثبت درخواست همکاری

دقت: با توجه به ظرفیت محدود همکاران مورد نیاز در این مرحله اولویت پذیرش به ترتیب تاریخ ثبت درخواست ها خواهد بود.

  • Drop files here or
    Accepted file types: jpg, png, jpeg, pdf, doc, docx.