طرح سپرده آرامش

تغییرات بسیار زیاد نرخ ارز که در نتیجه شرایط خاص حاکم بر کشور ایجاد گردیده آسیب زیادی بخصوص به اقشار متوسط و ضعیف جامعه وارد کرده است. آنها که میزان دارایی هایشان بسیار زیاد است راه حلهای متفاوتی برای حفظ دارایی های خود می یابند. اما در این میان آنها که امکان سرمایه گذاری های میلیون دلاری را ندارند برای حفظ و نگهداری دارایی های خود در مکانی امن دچار تشویش گردیده اند. قسمت بسیار خوبی از این افراد را کسانی تشکیل می دهند که نگران از دست رفتن دارایی هایی هستند که با زحمت بسیار زیاد جمع آوری کرده و امید دارند آنرا برای بهبود آینده فرزندان خود مورد استفاده قرار دهند.

شرکتهای همکار مجموعه TM TV که سالهای سال است از معتبرترین شرکتهای فعال در عرصه خدمات مهاجرت و سرمایه گذاری در عرصه جهان هستند با توجه به شرایط خاص بوجود آمده و با استفاده از دانش مجموعه وکلای خود، طرح “سپرده آرامش” را برای خدمت رسانی به این عزیزان آماده کرده اند. امید است که آنچه با ماهها زحمت و تلاش گروهی متخصصین این مجموعه جهت استفاده آماده گردیده بتواند آرامشی را که هر خانواده زحمتکش سزاوار آن است به ایشان بازگرداند.

سپرده آرامش: نگهداری قانونی پول نقد شما به صورت دلار در مکانی امن با پرداخت سود دلاری

طرح سپرده آرامش شرایط را به نحوی فراهم کرده است که کلیه علاقه مندان بتوانند دارایی های نقدی خود را به صورت دلاری در مکانی امن نگهداری کرده، آنرا در هر زمان مورد نیاز به صورت دلاری بازپس گرفته و در عین حال روی آن سود دلاری دریافت نمایند.

شرکت در این طرح چه هزینه هایی برای من به همراه دارد؟

کلیه هزینه های مترتب بر سپرده گذار به طور واضح در قرارداد مابین وی و شرکت سپرده گذار درج گردیده و قابل ملاحظه می باشد.

می توان گفت تنها هزینه ای که سپرده گذار لازم است به مجموعه پرداخت نماید یک بار هزینه بازگشایی حساب می باشد که هزینه مذکور برابر با 1.995.000 (یک میلیون و نهصد و نود و پنج هزار) تومن می باشد.

زمانی که به سپرده گذاری صورت گرفته سود تعلق می گیرد هر کدام از شرکتهای سرمایه گذار و سپرده پذیر ده درصد از سود تعلق گرفته را برای خود برمیدارند و مابقی به سپرده گذار تعلق خواهد گرفت. بنابراین هزینه کلیه کارهای شرکتهای مذکور تنها بخشی از سود تعلق گرفته به سپرده ها خواهد بود و نیاز به پرداخت وجهی از جانب سپرده گذار نخواهد بود.

ارتباط من با شرکت سپرده پذیر چگونه خواهد بود؟

دفتر مرکزی شرکت سپرده پذیر در شهر استانبول واقع گردیده است. اگرچه ارتباطات لازم از سوی این شرکت با متقاضیان از طریق تلفن، ایمیل و … می باشد اما هر یک از سپرده گذاران در هر زمان که صلاح بدانند می توانند در محل دفتر شرکت حاضر شده و حضوراً از خدمات شرکت استفاده نمایند.

پشتیبانی طرح توسط چه کسی صورت می گیرد؟

متولی و پشتیبان اصلی طرح سپرده آرامش آقای دکتر طاهر کاملی وکیل دیوان عالی کل کشور آمریکا هستند که اکنون بیش از 24 سال است به حرفه وکالت در این کشور مشغول می باشند. کمتر کسی است که برنامه ای برای مهاجرت به کشور آمریکا از طریق سرمایه گذاری در ذهن گذرانده باشد و نام و اعتبار دفتر وکالت دکتر طاهر کاملی و همکاران از چشم وی دور مانده باشد. اگرچه تخصص اصلی آقای دکتر بر روشهای سرمایه گذاری و بیزنسی متمرکز بوده اما افراد بسیار زیادی در طول سالیان سال از راهنمایی های ایشان در سایر امور مهاجرتی که عمدتاً به رایگان و به منظور کمک به هموطنان ارائه گردیده بهره مند گردیده اند. اکنون نیز پیرو درخواستهای بیشمار دریافت شده توسط ایشان از کسانی که با افزایش نرخ دلار دیگر قادر به سرمایه گذاری های مهاجرتی نبوده ولی همچنان نگران از دست دادن دارایی هایشان در نتیجه مسائل روز می باشند، مجموعه های زیر نظر ایشان با کمک و راهنمایی شخص آقای دکتر نسبت به طراحی طرح سپرده آرامش نمودند تا به عنوان خدمت دیگری به هموطنان به جامعه ایرانی عرضه گردد. رفع کلیه موانع قانونی برای انجام این کار علی رغم محدودیت های موجود برای انجام کار نتیجه ماهها تلاش بی وقفه مجموعه وکلای همکار در شرکتهای زیر مجموعه آقای دکتر بوده که امید است کمک ارزشمندی برای هموطنان باشد.

در این ویدئو توضیحات شخص آقای دکتر طاهر کاملی را در این رابطه بشنوید:

ویدئو فرضی است

نحوه ثبت نام

جهت شرکت در این طرح در ابتدا لازم است مراحل تشکیل پرونده در شرکت سرمایه پذیر انجام گیرد. برای این کار متقاضی فرم ثبت نامی را پر کرده و مبلغ مورد نیاز برای شروع پرونده را واریز می نماید. ارائه تصویر پاسپورت و یا تصویر شناسنامه برای تشکیل پرونده ضروری می باشد.

برای مطالعه جزئیات طرح، بروشور آن را به طور رایگان دریافت نمایید