چرا سپرده گذاری در طرح سپرده آرامش کاملاً ایمن است؟

عوامل متعددی سپرده گذاری در این طرح را ایمن می نمایند:

  • نگهداری دلاری سپرده ها

طرح سپرده آرامش امکان این را به شما می دهد که سپرده هایتان را به یکی از معتبرترین ارزهای جهان نگه دارید. این مساله سبب می شود که دارایی های شما از عواملی چون تورم، تغییرات ناگهانی و .. مصون بوده و همواره ارزش خود را حفظ نمایند.

  • نگهداری سپرده ها در خارج از کشور

طرح سپرده آرامش با نگهداری سپرده های شما در خارج از کشور آنها را از هر گونه اتفاقات داخلی مصون کرده و شما می دانید همواره پشتوانه ای در خارج از کشور دارید که در شرایط اضطراری امکان استفاده از آن در هر کجای جهان برای شما فراهم خواهد بود.

  • عدم محدودیت برداشت

برخلاف سپرده های ارزی داخلی که بر اساس تجربیات سالهای طولانی در مواقع متعدد سپرده گذاران را با محدودیت در برداشت مواجه می کرده اند در طرح سپرده آرامش، در هر زمان فرد می تواند بر اساس قرارداد فیمابین اقدام به برداشت وجوه خود نماید.

  • گارانتی سپرده ها و دریافت برگه گواهی سپرده گذاری

بازپرداخت کلیه سپرده گذاری ها توسط شرکت سپرده گذار که یک شرکت معتبر ثبت شده در کشور ترکیه می باشد گارانتی شده و به سپرده گذاران در ازای هر ده هزار دلار سپرده گذاری ایشان برگه گواهی سپرده گذاری از طرف شرکت مذکور ارائه می گردد.

  • اعتبار مجموعه های فعال

کلیه فعالیتهای مربوط به این طرح توسط مجموعه های معتبری برنامه ریزی و انجام گرفته که دارای سالیان سال تجربه در زمینه کارهای وکالت بین الملل مشتمل بر امور مهاجرت از روشهای سرمایه گذاری، بیزنس و … بوده و در جامعه ایرانی کاملاً شناخته شده می باشند.

چرا سپرده گذاری در این طرح سبب آرامش خاطر افراد می شود؟

هدف عمده بسیاری از خانواده ها فراهم آوردن زمینه لازم برای موفقیت فرزندانشان می باشد. از دست دادن یکباره اندوخته ای که با زحمت در طول سالیان سال جمع آوری گردیده در حال حاضر از دلنگرانی های بسیاری از هموطنان می باشد.  سپرده گذاری دلاری در طرح سپرده آرامش امکان داشتن اندوخته ای را بوجود می آورد که مستقل از آنچه در محیط اطراف رخ می دهد برای آینده فرزندان خواهد ماند. به خصوص اگر فرزندی در آینده تصمیم به تحصیل در خارج از کشور بگیرد می توان با خیال راحت مطمئن بود که هزینه های تحصیل وی به صورت دلاری در گوشه ای برایش اندوخته شده است. در عین حال این طرح صندوقچه ای را فراهم می آورد که افراد بتوانند به مرور زمان نسبت به کسب درآمد و جمع آوری امن آن فارغ از نرخ تورم و سایر عوامل داخلی اقدام نموده و بتوانند امید داشته باشند که در نهایت می توانند شرایط لازم برای استفاده از پول جمع آوری شده را برای استفاده در امور مهاجرتی خود فراهم آورند. امکان برداشت پول در یک بازه زمانی کوتاه پس از تصمیم به برداشت چه به صورت دلاری و چه به صورت ریالی نیز از سایر عواملی است که سبب آرامش خاطر افراد می گردد زیرا می دانند هر کجای جهان نیاز به وجهی داشتند امکان دریافت آن را خواهند داشت.

اگر پول من در حد خرید ملک هست، چرا توجیه دارد به جای خرید ملک در یک کشور خارجی، در این طرح سپرده گذاری کنم؟

یکی از باورهای نادرست موجود در ساکنین کشورهای خاورمیانه این است که همواره سرمایه گذاری در ملک را در هر کجای جهان یک سرمایه گذاری ایمن می دانند و اعتقاد دارند که این مساله می توانند سبب حفظ دارایی های ایشان شود. حال آنکه در بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان خرید ملک لزوماً بهترین گزینه سرمایه گذاری محسوب نمی گردد و این مساله برای کسانی که در آن کشور سیتیزن نبوده و خارجی محسوب می شوند نیز می تواند بسیار مهم تر باشد. دلایل متعددی سبب آنچه در این پاراگراف شرح داده شده هستند که در زیر به برخی از آنها به طور مختصر پرداخته شده است:

آیا نیاز به داشتن میزان دارایی مشخصی دارم تا بتوانم از این طرح استفاده کنم؟

خیر، این طرح به نحوی برنامه ریزی شده که هر فردی که حداقل ده هزار دلار پول برای سپرده گذاری داشته باشد بتواند از آن استفاده نماید.  در عین حال افراد می توانند در مقادیر ده هزار دلاری میزان سپرده گذاری خود را افزایش دهند.

برای مطالعه جزئیات طرح، بروشور آن را به طور رایگان دریافت نمایید