سمینارها

سمینارهای پیش رو:

سمینار حرفه پزشکی در آمریکا

پنج شنبه 8 شهریور استانبول           

بخش 1: از پزشکی در خارج از آمریکا تا پزشکی در آمریکا: کلیه جزئیات مسیر

بخش 2: زیر و بم ویزاهای مهاجرتی و غیرمهاجرتی مورد استفاده پزشکان

رایگان برای پزشکان، دانشجویان پزشکی و خانواده محترم ایشان

سمینار مهاجرت سرمایه گذاری به کلیه نقاط جهان

جمعه – 9 شهریور – استانبول

با جزئیات کلیه برنامه های مهاجرتی کشورهای مختلف جهان که امکان اخذ اقامت و یا پاسپورت کشوری را از طریق سرمایه گذاری به شما می دهد آشنا شوید. کشورهای مورد بحث: آمریکا، کانادا، انگلستان، پرتغال، اسپانیا، یونان، مالتا، قبرس، استرالیا، دومینیکا، گرنادا، آلمان و کشورهای شرق اروپا

رایگان برای کلیه شرکت کنندگان حداقل کل دارایی: 250 هزار دلار

مهاجرت به آمریکا برای علاقه مندان بازار مسکن

زمان و مکان: متعاقباً اعلام خواهد شد                  

 در این سمینار در دو بخش به شرح کامل این صنعت و ریزه کاریهای آن در کشور آمریکا و نیز مسائل مربوط به ویزا و مهاجرت برای این افراد می پردازد.

درباره سمینارهای مجموعه TM TV:

سالهای سال است که افراد زیادی با شرکت در سمینارهای مختلف مجموعه  TM TV که در نقاط مختلف جهان برگزار گردیده اند فرصت فراگیری اطلاعات مورد نیاز در خصوص برنامه مهاجرت خود را از معتبرترین مراجع دریافت کرده و بر آن اساس یکی از مهمترین تصمیمات زندگی خود را آگاهانه میگیرند.

سمینارهای این مجموعه تاکنون در کشورهای بسیار زیادی در سطح جهان برگزار گردیده که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود: چین، هنگ کنگ، کره جنوبی، قطر، بحرین، امارات عربی متحده، مکزیک، کانادا، ایالات متحده آمریکا، آلمان، ترکیه، ارمنستان

این سمینارها در راستای هدف مجموعه TM TV عمدتاً حول مباحث مهاجرتی و بعضاً بیزنسی برگزار گردیده اند.

برخی سمینارهای برنامه ریزی شده مجموعه که به زودی در نقاط مختلف جهان برگزار می گردند، در زیر شرح داده شده اند. اگر علاقه مند هستید جای خود را جهت شرکت در سمینارهای مذکور رزرو نمایید می توانید شماره تماس خود را به ایمیل زیر ارسال نمایید و عنوان سمیناری که قصد شرکت در آنرا دارید ذکر نمایید تا در خصوص سمینار مذکور با شما تماس گرفته شود. اگر علاقه مند هستید از برنامه سمینارهای مجموعه با خبر شوید با همین ایمیل و عنوان “عضویت در خبرنامه سمینارها” تماس حاصل نمایید.

Seminars@tmlive.tv

به عنوان مثال، آخرین سمینار این مجموعه در امارات عربی متحده بوده که تصاویری از آن در زیر قابل مشاهده می باشد

جهت اطلاع از کلیه سمینارهای مجموعه TM TV کانال تلگرام مجموعه را به آدرس زیر دنبال کنید:

www.telegram.me/TMTV1